Rangadót nyert az Egyesülés

Teljes fordulót rendeztek a körzeti bajnokságokban

1 142

Kevés választja el a Székely­ke­resztúri Egyesülést attól, hogy a 2017/2018-as idényben is megnyerje a megyei labdarúgó-bajnokságot. Az éllovas és címvédő Egyesülés a hétvégén a bajnokság rangadóján könnyedén nyert a Pro Maros ellen, a vereség miatt a maroshévíziek már csak a harmadik helyen állnak. Összeállításunkban a megyei bajnokság eredményei mellett az Udvarhely és Csík körzeti bajnokságok eredményeit és a tabellákat találják.

Könnyedén nyerte meg a megyei rangadót az éllovas Egyesülés Fotó: Sinka-Király Levente

Megyei bajnokság
18. forduló: Székelykeresztúri Egyesülés – Maroshévízi Pro Maros 3–0 (2–0) /Dézsi Csaba (27.), Lázár Zsolt (43.), Gagyi Tamás (92.)/
19. forduló: Homoródalmási Homoród – Gyergyószárhegyi Bástya 1–1 (0–1) /Bogdán Zsolt (94.), illetve Benkes Tihamér (13.)/.
21. forduló: Balánbányai Bányász – VSK Gyergyószentmiklós 6–0 (3–0) /Bíró Attila (20.), Sergiu Bercea (23.), Alexandru Cătărău (28., 76., 78.), Daniel Vitelariu (65.)/; Homoródalmási Homoród – Székelyudvarhelyi Roseal 1–2 (1–1) /Kolozsi László (5.), illetve Hegyi Hunor (8.), Katona Csaba (79.)/; Gyergyószárhegyi Bástya – Székelykeresztúri Egyesülés 0–3 (0–2) /Báró István (15., 19.), Gagyi Ervin (88.)/.

1. Egyesülés 17 15 0 2 62–13 45
2. Bányász 15 9 2 4 39–25 29
3. Pro Maros 16 9 1 6 60–27 28
4. Roseal 17 5 5 7 25–47 20
5. VSK Gyergyó 17 5 1 16 31–61 16
6. Homoród 16 4 2 10 26–47 14
7. Bástya 16 2 5 9 21–44 11

Udvarhely körzeti
A csoport. 15. forduló: Székely­ud­varhelyi Sporting – Agyagfalva 3–3, Farkaslaka – Betfalva 7–1, Var­ság – Fiatfalva 6–1, Ze­te­laka I. – Lövéte 2–2, Szentegyháza – Felsőboldogfalva 2–0, Szent­áb­rahám – Szentlélek 3–0 (játék nélkül), Nagygalambfalva I. – Malomfalva 3–1. 16. forduló: Malomfalva – Szentábrahám 1–0, Fiat­fal­va – Farkaslaka 2–4, Betfalva – A­gyagfalva 3–0, Nagygalambfalva I. – Sporting 2–2, Felsőboldogfalva – Zetelaka I. 4–0, Lövéte – Varság 2–1, Szentlélek – Szentegyháza 0–3 (játék nélkül).

1. Lövéte 15 11 1 3 44–20 34
2. Farkaslaka 15 10 3 2 61–19 33
3. Sporting 15 10 3 2 48–31 33
4. Malomfalva 15 10 1 4 42–22 31
5. Nagygalambf. I. 15 7 5 3 26–19 26
6. Szentegyháza 15 8 1 6 36–29 25
7. Betfalva 15 6 3 6 42–35 21
8. Szentábrahám 15 6 3 6 31–29 21
9. Agyagfalva 15 5 4 6 44–36 19
10. Zetelaka I. 15 6 1 8 27–41 19
11. Varság 15 4 1 10 34–39 13
12. Fiatfalva 15 4 0 11 25–49 12
13. Felsőboldogf. 15 3 2 10 21–52 11
14. Szentlélek 15 1 0 14 16–76 3

B csoport. 14. forduló: Bögöz – Nagygalambfalva II. 4–0, Alsó­bol­dogfalva – Kápolnás 1–1, Far­cád – Zetelaka II. 0–3, Gagy – Székelyderzs 4–0, Siménfalva – Pa­rajd SE 1–2, Hodgya – Korondi If­júság 1–3, Csekefalva – Bogárfalva 3–2. 15. forduló: Csekefalva – Bö­göz 1–1, Bogárfalva – Hodgya 5–2, Ko­rond – Siménfalva 2–2, Ze­telaka II. – Alsóboldogfava 3–0, Pa­rajd SE – Gagy 1–0, Székelyderzs – Farcád 4–1, Kápolnás – Nagy­ga­lamb­fal­va II. 1–2.

1. Zetelaka II. 15 12 2 1 38–16 38
2. Korondi Ifj. 15 9 2 4 34–29 29
3. Siménfalva 15 8 3 4 46–25 27
4. Farcád 15 8 3 4 25–23 27
5. Csekefalva 15 6 6 3 50–36 24
6. Kápolnás 15 7 3 5 42–32 24
7. Bogárfalva 15 6 4 5 44–46 22
8. Parajd SE 15 6 3 6 38–38 21
9. Bögöz 15 5 4 6 31–31 19
10. Gagy 15 4 4 7 23–27 16
11. Alsóboldogf. 15 4 1 10 31–43 13
12. Hodgya 15 3 3 9 34–44 12
13. Székelyderzs 15 3 2 10 33–49 11
14. Nagygalambf. II. 15 3 2 10 27–57 11

C csoport. 12. forduló: Szentpál – Parajd SK 1–0, Alsósófalva – Kis­soly­mos 3–2, Kányád – Homo­ród­szent­márton 2–2, Oklánd – Ko­bát­falva 1–2, Betfalva – Szent­pé­ter 0–3 (játék nélkkül). 13. forduló: Szent­pé­ter – Alsósófalva 1–2, Kis­solymos – Kányád 3–4, Szent­márton – Ze­te­váralja 5–0, Ko­bátfalva – Szent­pál 2–0, Parajd SK – Betfalva 3–0 (játék nélkül)

1. Szentmárton 12 9 1 2 47–15 28
2. Kobátfalva 12 8 3 1 29–15 27
3. Parajd SK 12 6 2 4 30–18 20
4. Kányád 12 6 2 4 43–35 20
5. Szentpál 12 6 2 4 22–18 20
6. Oklánd 11 6 1 4 26–23 19
7. Zeteváralja 12 5 2 4 20–22 17
8. Alsósófalva 12 4 0 8 21–41 12
9. Kissolymos 12 3 2 7 29–29 11
10. Szentpéter 12 3 0 9 20–33 9
11. Betfalvi Ifj. 12 1 1 10 10–48 4

Csík körzeti
17. forduló: Csíkszentmártoni Alcsík – Tusnádi Piliske 3–1, Csík­kozmási Komisz – Csík­szent­királyi Borsáros 3–0, Tus­nád­fürdő SE – Csíkszentmihályi Tö­rekvés 3–0, Gyimesbükk – Csík­szent­györgyi Fiság 2–6, Ma­défalva – Csík­szentsimoni Szefite 2–3, Csík­szentdomokosi Garados – Csík­szépvízi MÜ 4–4 , Csicsó – Gyi­mesfelsőloki Tatrosforrás 5–1.

1. Csicsó 15 11 3 1 55–16 36
2. Szentsimon 15 9 3 3 47–25 30
3. Szépvíz 14 9 2 3 50–30 29
4. Csíkszentgyörgy 14 9 2 3 42–25 29
5. Madéfalva 15 9 0 6 35–33 27
6. Szentdomokos 15 7 3 5 44–34 24
7. Szentmárton 15 7 2 6 28–31 23
8. Gyimesfelsőlok 15 7 0 8 36–38 21
9. Kozmás 15 6 2 7 33–43 20
10. Tusnád 14 4 3 7 29–40 15
11. Gyimesbükk 14 4 2 8 31–38 14
12. Szentmihály 15 3 4 7 20–34 13
13. Tusnádfürdő 15 2 1 12 19–42 7
14. Szentkirály 15 2 1 12 17–57 7

Akár ez is tetszhet

Hozzászólások lezárva, de 1 | trackbacks és Pingbacks vannak nyitva.