Körzeti bajnokságok

30

Ezúttal mindhárom körzeti labdarúgó-bajnokságban gond nélkül zajlottak le a mérkőzések. Udvarhelyszé­ken a 17., Csíkszéken a 14., míg Gyer­gyószéken a 13. fordulót rendezték.

Udvarhely körzeti
A csoport: Lövéte – Zetelaka 3–0 (2–0), Farkaslaka – Szent­ábrahám 4–0 (3–0), Betfalva – Szentlélek 6–2 (5–1), Malomfalva – Felsőboldogfalva 1–1 (0–0), Bögöz – Székelyudvarhelyi Sporting 2–3 (2–2), Nagygalambfalva – Szentegyháza 9–2 (5–1), Korond SE – Fiatfalva 2–0 (1–0).

1. Nagygalambf. 17 15 2 0 66–20 47
2. Lövéte 17 15 1 1 67–22 46
3. Farkaslaka 17 11 1 5 65–22 34
4. Malomfalva 17 9 2 6 49–38 29
5. Fiatfalva 17 8 2 7 36–28 26
6. Betfalva 17 7 2 8 38–39 23
7. Korond SE 17 7 2 8 34–48 23
8. Sporting 17 6 3 8 38–31 21
9. Szentlélek 17 6 3 8 38–53 21
10. Felsőboldogf. 17 5 4 8 27–44 19
11. Szentábrahám 17 6 0 11 36–49 18
12. Zetelaka 17 4 4 9 25–39 16
13. Szentegyháza 17 4 2 11 28–56 14
14. Bögöz 17 1 2 14 15–73 5
B csoport: Kápolnás – Parajd SE 4–2 (1–2), Székelyderzs – Etéd 5–4 (5–1), Agyagfalva – Farcád 3–1 (2–1), Hodgya – Nagygalambfalva II 2–1 (1–1), Zetelaka II – Korondi Ifjúság 1–2 (0–2), Gagy – Bogárfalva 2–1 (2–0), Alsóboldogfalva – Csekefalva 5–3 (3–2).

1. Agyagfalva 17 15 2 0 67–11 47
2. Székelyderzs 17 11 3 3 59–37 36
3. Nagygalambf. II 17 8 3 6 37–32 27
4. Parajd SE 17 8 3 6 28–32 27
5. Hodgya 17 8 3 6 42–47 27
6. Gagy 17 9 0 8 32–42 27
7. Kápolnás 17 6 5 6 41–33 23
8. Csekefalva 17 6 4 7 51–51 22
9. Korond Ifj. 17 6 3 8 35–29 21
10. Farcád 17 5 4 8 30–33 19
11. Alsóboldogf. 17 6 1 10 43–62 19
12. Zetelaka II 17 4 4 9 27–36 16
13. Bogárfalva 17 4 4 9 36–53 16
14. Etéd 17 3 1 13 34–64 10
C csoport: Parajd SK – Si­mén­falva 2–1 (2–0), Alsósófalva – Máréfalva 0–4 (0–2), Betfalvi Ifjúság – Szentpéter 2–2 (2–0), Zeteváralja – Oklánd 3–3 (2–1), Szentpál – Kányád 1–3 (0–1), Székelyvarság – Kobátfalva 2–1 (1–1). Kissolymos szabadnapos volt.

1. Székelyvarság 17 16 1 0 61–22 49
2. Kobátfalva 17 11 4 2 42–19 37
3. Parajd SK 17 11 2 4 51–23 35
4. Siménfalva 17 10 2 5 49–26 32
5. Szentpál 17 10 2 5 40–25 32
6. Betfalvi Ifj. 17 7 5 5 44–39 26
7. Zeteváralja 17 7 5 5 36–35 26
8. Kissolymos 17 6 2 9 23–58 20
9. Máréfalva 17 4 5 8 35–27 17
10. Alsósófalva 17 5 2 10 28–36 17
11. Szentpéter 17 3 6 8 29–51 15
12. Oklánd 17 3 5 9 33–43 14
13. Kányád 17 2 4 11 25–48 10
14. Rugonfalva 17 0 3 14 14–58 3
Csík körzeti
14. forduló: Csíkkozmási Ko­misz – Csíkszentgyörgyi Fiság 0–6 (0–3) /Bálint Péter (2., 79.), Varga Csaba (37., 40.), Jakab Attila (59.), Tompos Tamás (72.)/; Csíkszentmihályi Törekvés – Csíkcsicsói Ezüstfenyő 0–3 (0–3) /György Csaba (20., 31., 45.)/; Csíkszépvízi MŰ – Csíkszentmártoni Alcsík 8–0 (3–0) /Ladó István (7.), Ferencz Attila (21., 85.), Mirel Drian (25., 56., 70.), Alin Covrig (47.), Gál Csongor (66.)/; Csíkszentkirályi Borsáros – Csíkszentdomokosi Garados 2–2 (2–1) /Gergely Alpár (3.), Tankó Levente (6.), illetve Gábor Attila (13.), Both Ármin Tamás (48.)/; Madéfalvi MIK – Gyimesfelsőloki SE 2–2 (1–1) /Szabó József (2.), Mihály Attila (83.), illetve Bodor Áron (25.), Olteán János (80.)/; Tusnádi Piliske – Tusnádfürdői SE 2–1 (1–0) /Tankó Endre (15.), Páll Szilárd (69.), illetve Bálint Roland (62.)/.

1. Felsőlok 14 10 3 1 42–21 33
2. Szépvíz 13 10 1 2 57–17 31
3. Csicsó 13 8 4 1 33–11 28
4. Piliske 13 6 2 5 37–26 20
5. Madéfalva 13 5 4 4 36–22 19
6. Fiság 13 5 2 6 36–41 17
7. Szentmárton 14 4 3 7 26–55 15
8. Kozmás 13 3 5 5 27–35 14
9. Szentmihály 14 2 7 5 17–23 13
10. Domokos 14 3 4 7 29–34 13
11. Tusnádfürdő 14 3 2 9 24–40 11
12. Szentkirály 14 1 5 8 17–56 8
Gyergyó körzeti
13. forduló: Vaslábi Maros – Csomafalvi Délhegy 1–2 (0–2); Gyer­gyóalfalvi Bucsin – Gyer­gyó­szárhegyi Bástya 2–5 (2–2); Tölgyesi SE – Gyergyóújfalvi Katorzsa 7–2 (3–0).

1. Tölgyes 13 12 1 0 58–11 34
2. Bástya 13 6 2 5 28–25 20
3. Délhegy 13 6 0 7 21–29 18
4. Katorzsa 12 5 1 6 27–30 16
5. Vasláb 13 4 2 7 20–32 14
6. Bucsin 12 1 2 9 7–34 5

Akár ez is tetszhet

Hozzászólások lezárva, de 1 | trackbacks és Pingbacks vannak nyitva.