Körzeti bajnokságok

40

Folytatódtak a körzeti bajnokságok mérkőzései a hétvégén. Az Udvarhely körzetiben a hatodik, míg a Csík, illetve a Gyergyó körzetiben az ötödik játéknapot rendezték.

Udvarhely körzeti
A csoport, 6. forduló: Felsőboldogfalva – Farkaslaka 2–1 (0–1), Székelyudvarhelyi Sporting – Betfalva 5–2 (4–1), Szentábrahám – Szentlélek 2–3 (0–3), Zetelaka – Malomfalva 0–0, Szentegyháza – Bögöz 3–1 (1–0), Fiatfalva – Lövéte 2–3 (0–1), Korond SE – Nagygalambfalva 0–2 (0–1).

1. Lövéte 6 5 1 0 16–7 16
2. Nagygalambf. 6 4 2 0 16–8 14
3. Malomfalva 6 4 1 1 18–11 13
4. Korond SE 6 4 1 1 12–8 13
5. Farkaslaka 6 4 0 2 20–5 12
6. Szentegyháza 6 3 0 3 11–10 9
7. Fiatfalva 6 2 1 3 11–12 7
8. Szentlélek 6 2 1 3 13–16 7
9. Felsőboldogf. 6 2 1 3 10–13 7
10. Betfalva 6 2 1 3 12–20 7
11. Sporting 6 2 0 4 16–14 6
12. Zetelaka 6 0 4 2 6–9 4
13. Bögöz 6 1 1 4 6–21 4
14. Szentábrahám 6 0 0 6 9–22 0
B csoport, 6. forduló: Etéd – Farcád 5–1 (1–1), Nagygalambfalva II – Székelyderzs 2–0 (1–0), Korond Ifjúság – Agyagfalva 1–5 (0–4), Bogárfalva – Hodgya 2–4 (0–1), Csekefalva – Gagy 2–1 (2–1), Alsóboldogfalva – Kápolnás 2–4 (1–3). A Parajd SE – Zetelaka II mérkőzést elhalasztották.

1. Agyagfalva 6 5 1 0 23–5 16
2. Nagygalambf. II 6 5 0 1 19–9 15
3. Székelyderzs 6 4 1 1 17–6 13
4. Gagy 6 4 0 2 13–9 12
5. Csekefalva 6 3 1 2 26–21 10
6. Alsóboldogf. 6 3 0 3 22–16 9
7. Parajd SE 5 3 0 2 5–10 9
8. Kápolnás 6 2 1 3 15–16 7
9. Bogárfalva 6 2 1 3 18–21 7
10. Hodgya 6 2 1 3 12–23 7
11. Zetelaka II 5 1 1 3 7–8 4
12. Korond Ifj. 6 1 1 4 8–15 4
13. Etéd 6 1 0 5 15–31 3
14. Farcád 6 0 2 4 5–15 2
C csoport, 6. forduló: Oklánd – Parajd SK 2–1 (2–0), Máréfalva – Siménfalva 3–4 (1–3), Szentpéter – Alsósófalva 1–1 (0–0), Kissolymos – Betfalvi Ifjúság 1–7 (0–2), Kányád – Zeteváralja 1–1 (0–1), Kobátfalva – Rugonfalva 3–0 (0–0), Székelyvarság – Szentpál 3–2 (1–2).

1. Székelyvarság 6 6 0 0 28–8 18
2. Betfalvi Ifj. 6 5 1 0 26–14 16
3. Szentpál 6 4 1 1 19–8 13
4. Kobátfalva 6 4 1 1 17–6 13
5. Siménfalva 6 3 1 2 16–10 10
6. Parajd SK 6 3 0 3 17–11 9
7. Alsósófalva 6 2 2 2 9–12 8
8. Zeteváralja 6 1 4 1 12–11 7
9. Oklánd 6 2 1 3 12–12 7
10. Kányád 6 1 2 3 7–18 5
11. Szentpéter 6 0 4 2 10–22 4
12. Kissolymos 6 1 0 5 5–31 3
13. Rugonfalva 6 0 2 4 7–16 2
14. Máréfalva 6 0 1 5 6–12 1
Csík körzeti
5. forduló: Gyimesfelsőloki SE – Csíkszépvízi MŰ 2–1 (2–1) /Jánó Szilárd (13., 14.), illetve Covrig Alin (41.)/; Tusnádfürdői SE – Csíkkozmási Komisz 3–1 (2–1) /Dobri Norbert (23.), Keresztes Zoltán (25. – öngól), Benő Claudiu (84.), illetve Geréd Ferenc (22.)/; Csíkszentmártoni Alcsík – Csíkszentgyörgyi Fiság 3–5 (2–4) /György Zsolt (26.), Lukács István (40.), Miklós Szilárd (72.), illetve Pál Zsolt (9., 14.), Tompos Tamás (25., 51.), Varga Csaba (34.)/; Csíkszentmihályi Törekvés – Csíkszentkirályi Borsáros 1–1 (1–1) /Oltean János (15.), illetve Salamon Nándor (21.)/; Csíkszentdomokosi Garados – Madéfalvi MIK 1–1 (1–1) /Bíró Lehel (31.), illetve Szabó József (33.)/. A Csíkcsicsói Ezüstfenyő – Tusnádi Piliske találkozót október 31-én pótolják.

1. Felsőlok 5 4 0 1 14–9 12
2. Csíkszépvíz 5 3 1 1 18–9 10
3. Csíkcsicsó 4 3 1 0 11–2 10
4. Csíkkozmás 5 2 1 2 16–13 7
5. Tusnádfürdő 5 2 1 2 11–14 7
6. Fiság 5 2 1 2 18–22 7
7. Piliske 4 2 0 2 20–10 6
8. Szentmihály 5 1 3 1 7–8 6
9. Domokos 5 1 2 2 15–12 5
10. Madéfalva 5 1 2 2 10–8 5
11. Szentmárton 5 1 1 3 9–24 4
12. Szentkirály 5 0 1 4 3–22 1
Gyergyó körzeti
5. forduló: Tölgyesi SE – Gyergyóalfalvi Bucsin 3–0 (meg nem jelenés); Gyergyócsomafalvi Délhegy – Gyergyószárhegyi Bástya 3–2 (1–0)
/Köllő Ferenc (25., 58., 72.), illetve Len Kristóf (59.), Ráduly Barna (81.)/; Vaslábi Maros – Gyergyóújfalvi Katorzsa 2–1 (1–1)
/Bernád Szilárd (31.), Gabor Gabriel (55.), illetve Sólyom Ernő (40.)/.

1. Tölgyes 5 5 0 0 25–1 15
2. Újfalu 5 3 0 2 15–11 9
3. Vasláb 5 2 1 2 7–14 7
4. Csomafalva 5 2 0 3 9–15 6
5. Alfalu 5 1 1 3 3–11 4
6. Szárhegy 5 1 0 4 8–15 3

Akár ez is tetszhet

Hozzászólások lezárva, de 1 | trackbacks és Pingbacks vannak nyitva.