Kiejtették a KSE-t

74

Álmos kezdés után magabiztosan győzte le a több fiatal játékossal érkező első ligás Kézdivásárhelyi KSE-t a Csíkszeredai Imperial Wet teremlabdarúgó-csapata a Románia-kupa első fordulójában és továbblépett a következő körbe. A Gyergyószentmiklósi Inter Segeseváron kapitulált.

Könnyedén vette az első akadályt az Imperial Wet Fotó: László F. Csaba

Tartalékosan érkezett Csíkszeredába tegnap este a Kéz­divásárhelyi KSE, és bár a hazai álmos kezdés ellenére hamar vezetést szereztek, a Csíkszeredai Imperial Wet az első félidő hajráját, majd a második félidő elejét megnyomta és magabiztosan nyert a teremlabdarúgó Románia-kupa első fordulójában. A sportszerű találkozót mintegy 400-500-an tekintették meg. A következő fordulót jövő hétvégén rendezik, amelyben már nem lesz érdekelt a Gyergyószentmiklósi Inter, amely hétgólos vereséget szenvedett Segesváron.
Eredmények: 1. forduló: Csík­szeredai Imperial Wet – Kéz­di­vásárhelyi KSE 5–2 (3–1) /Birtalan (18.), Tankó (19., 22.), Balog (20., 23.), illetve Casineanu (3.), Gáll (24.)/, Segesvári Pro Tineret – Gyergyószentmiklósi Inter 9–2 (3–0), Fortius Buzău – Luceafărul Buzău 4–5 (1–2), Simándi Sólymok – Temesvári Informatica II. 5–3 (2–2), Bukovina Vîcov – Ceahlăul Piatra Neamț 9–2 (2–0), Brassói Blue Angels – Brassói Colțea 1–14 (0–6).