Helycsere az A csoportban

63

A 8. forduló találkozóit rendezték a hétvégén az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokságban, egy meccset az előző fordulóból is pótoltak szombaton. Az A csoportban a listavezető a második helyezetthez látogatott, a meccset követően – amelyet Nagygalambfalva nyert meg – helycsere történt az élen. A B csoportban négy vendégsiker született, de pótoltak egy meccset a hetedik fordulóból is, míg a C csoportban két döntetlen és két vendéggyőzelem mellett háromszor nyertek a házigazdák. A Csík körzetiben a szépvíziek és a gyimesfelsőlo­ki­ak továbbra is ugyanannyi ponttal állnak az élen, Szentkirály­nak továbbra sincs győzelme, ezúttal Csicsóban kaptak zakót a Borsáros focisai. Tusnádfür­dőn izgalmas meccsen nyert Szentmárton, Szentmihályon pedig nem tudtak gólt lőni a játékosok.

12_korzetik
Sok gól született a hétvégén is az Udvarhely körzetiben

A csoport
A 8. forduló eredményei: Szé­kelyudvarhelyi Sporting – Szentlélek 0–0, Szentábrahám – Felsőboldogfalva 7–1, Zetelaka – Farkaslaka 1–4, Szentegyháza – Betfalva 2–4, Fiatfalva – Malomfalva 2–0, Korond SE – Bögöz 5–1, Nagygalambfalva – Lövéte 5–2.

1. Galambfalva 8 6 2 0 32–10 20
2. Lövéte 8 6 1 0 25–14 19
3. Farkaslaka 8 6 0 2 29–7 18
4. Malomfalva 8 5 1 2 24–15 16
5. Korond 8 5 1 2 19–17 16
6. Fiatfalva 8 4 1 3 18–13 13
7. Felsőboldogf. 8 3 1 4 13–21 10
8. Betfalva 8 3 1 4 16–24 10
9. Szentegyháza 8 3 0 5 15–20 9
10. Zetelaka 8 1 4 3 9–13 7
11. Szentlélek 8 2 2 4 14–18 7
12. Sporting 8 2 1 5 17–19 7
13. Bögöz 8 1 1 6 8–31 4
14. Szentábrahám 8 1 0 7 17–34 3
B csoport
A 6. forduló eredménye: Parajd SE – Zetelaka II 1–0.
A 8. forduló eredményei: Korond Ifjúság – Farcád 0–2, Etéd – Nagygalambfalva II 1–3, Bogárfalva – Székelyderzs 1–4, Parajdi SE – Agyagfalva 0–4, Csekefalva – Hodgya 5–4, Alsóboldogfalva – Zetelaka II 0–0, Kápolnás – Gagy 7–1.
1. Agyagfalva 8 7 1 0 30–5 22
2. Székelyderzs 8 6 1 1 23–8 19
3. Galambfalva II 8 5 1 1 22–10 19
4. Alsóboldogf. 8 4 1 3 26–16 13
5. Kápolnás 8 4 1 3 24–17 13
6. Csekefalva 8 4 1 3 32–33 13
7. Gagy 8 4 0 3 14–20 12
8. Parajd 8 4 0 4 10–19 12
9. Hodgya 8 3 1 4 21–32 10
10. Zetelaka II 8 2 2 4 15–10 8
11. Bogárfalva 8 2 1 5 19–28 7
12. Farcád 8 1 3 4 7–15 6
13. Korond 8 1 1 5 9–19 4
14. Etéd 8 1 0 7 16–36 3
C csoport
A 8. forduló eredményei: Má­réfalva – Szentpéter 2–2, Oklánd – Siménfalva 3–4, Kissolymos – Alsósófalva 3–1, Kányád – Parajd SK 2–3, Kobátfalva – Betfalvi Ifjúság 2–2, Székelyvarság – Zeteváralja 4–2, Szentpál – Rugonfalva 3–0.

1. Varság 8 8 0 0 34–11 24
2. Betfalva 8 6 2 0 31–18 21
3. Szentpál 8 6 1 1 25–10 19
4. Kobátfalva 8 5 2 1 22–9 17
5. Siménfalva 8 5 1 2 24–12 16
6. Parajd SK 8 5 0 3 28–14 15
7. Alsósósfalva 8 3 2 3 13–16 11
8. Oklánd 8 2 1 5 16–19 7
9. Zeteváralja 8 1 4 3 15–18 7
10. Kissolymos 8 2 0 6 9–40 6
11. Kányád 8 1 2 5 11–24 5
12. Szentpéter 8 0 5 3 12–28 5
13. Máréfalva 8 0 2 6 9–17 2
14. Rugonfalva 8 0 2 5 8–21 2
Csík körzeti
A 7. forduló eredményei: Csicsói Ezüstfenyő – Kozmási Komisz 2–2 (1–0) /László Zsolt (18.), Részeg Előd (56.), illetve Geréd Ferenc (69., 79.)/; Gyimesfelsőloki SE – Csíkszentgyörgyi Fiság 3–0 (0–0) /Tankó János (46.), Antal Szilárd (76.), Csiby Lóránt (78.)/; Tusnádfürdői SE – Csík­szentmártoni Alcsík 3–4 (0–1) /Molnár Zsolt (46.), Miklós Csongor (51.), Gheorghe Viorel (63.), illetve Bartha László (31.), György Zsolt (57., 92.), Keresztes Szabolcs (78.)/; Csíkszentmihályi Törekvés – Tusnádi Piliske 0–0; Csíkszentdomokosi Garados – Csíkszépvízi MÜ 1–3 (0–1) /Mitocaru Alin (90.), illetve Covrig Alin (25., 70.), Drian Mirel (49.)/; Madéfalva – Csíkszentkirályi Bor­sáros 5–0 (2–0) /Szabó József (23.), Jánó Kálmán (44.), Pál Szilárd (48., 51.), Mihály Attila (80.)/.

1. Szépvíz 7 5 1 1 24–10 16
2. Gyimesfelsőlok 7 5 1 1 21–13 16
3. Csicsó 6 3 2 1 13–7 11
4. Piliske 6 3 1 2 24–13 10
5. Fiság 7 3 1 3 25–28 10
6. Madéfalva 7 2 3 2 18–11 9
7. Kozmás 7 2 3 2 22–18 9
8. Törekvés 7 1 5 1 10–11 8
9. Alcsík 7 2 2 3 16–30 8
10. Tusnádfürdő 7 2 1 4 17–25 7
11. Garados 7 1 2 4 19–19 5
12. Borsáros 7 0 2 5 6–30 2
Gyergyó körzeti
A 7. forduló eredményei: Tölgyes – Csomafalvi Délhegy 3–1, Alfalvi Bucsin – Újfalvi Katorzsa 1–1, Szárhegyi Bástya – Vaslábi Maros 3–3.

1. Tölgyes 7 7 0 0 32–4 21
2. Katorzsa 6 3 1 2 16–12 10
3. Délhegy 7 3 0 4 12–18 9
4. Maros 7 2 2 3 12–21 8
5. Bucsin 7 1 2 4 4–14 5
6. Bástya 6 1 1 4 11–18 4

Akár ez is tetszhet

Hozzászólások lezárva, de 1 | trackbacks és Pingbacks vannak nyitva.

Ez a weboldal Cookiekat használ a felhasználói élmény javítása érdekében Elfogadom Részletek