Dupla futamot tartottak

32

A marosvásárhelyi autó- és motorpálya adott otthont az elmúlt hétvégén az országos autós Time Attack bajnokság első két futamának. A pontvadászatot a csíkszeredai Richy Racing Team szervezi, a hazai autósport szövetség égisze alatt.

Népes volt a mezőny a bajnokság első két futamán

A marosvásárhelyi Tran­sil­vania Motor Ring adott otthont az idei autós Time Attack bajnokság első két futamának, a pontvadászatot a csíkszeredai Richy Racing Team szervezi a Román Autósport Szövetség égisze alatt. A versenyen összesen harminchárom pilóta indult.

A dobogósok
1. futam. 1-es géposztály (>1400 cm3): 1. Domokos Sándor (Honda), 2. Alexandrescu Mihai (VW Lupo), 3. Neamțu Victor (Honda Civic).
2-es géposztály (1400–1600 cm3): 1. Besenyei Csaba (Honda CRX), 2. Bucur Călin (Suzuki Swift), 3. Tarta David (Suzuki Swift).
3-as géposztály (1600–2000 cm3): 1. Fazakas Erik (Honda Civic), 2. Martincsek Zoltán (Peugeot 205 GTI), 3. Kiss Szilárd (Renault Clio RS).
4-es géposztály (>2000 cm3): 1. Veress István (Opel Manta B), 2. Orha Claudiu (Mitsubishi Colt), 3. Kovács Károly (Toyota).
5-ös géposztály (4×4): 1. Andor Marius (VW Golf), 2. Covalschi Ionela Dana (Audi A4),
Veterán autók: 1. Kovács Levente (Ford Escort), 2. Constantinescu Petru (VW Golf)
ST1 csoport (<180 lóerő): 1. Radu Pompei Andrei (VW Golf IV), 2. Munteanu Alexandru (Mercedes Benz CLK), 3. Mureșan So­rin-Daniel (BMW E90).
ST2 csoport (>180 lóerő): 1. Elekes Róbert László (Nissan Turbo).
Junior 1.: 1. Scîrlet Sebastian (Renault Twingo), 2. Călugăriță Mario (Dacia Logan), 3. Domokos Sándor (Honda).
Junior 2.: 1. Fazakas Erik, 2. Tarta David, 3. Kiss Szilárd.
2. futam. 1-es géposztály: 1. Pas­kó Péter (VW Polo), 2. A­lexandrescu Mihai, 3. Domokos Sán­dor.
2-es géposztály: 1. Besenyei Csaba, 2. Tarta David Efraim, 3. Scîrlet Sebastian.
3-as géposztály: 1. Fazakas Erik Zsolt, 2. Martincsek Zoltán, 3. Kiss Szilárd.
4-es géposztály: 1. Veress István, 2. Orha Claudiu Gavril, 3. Szabó Botond (Seat Ibiza).
5-ös géposztály: 1. Andor Ma­ri­us, 2. Constantin Ionel-Iulian (Audi A4), 3. Covalschi Ionela Dana.
Veterán autók: 1. Kovács Levente, 2. Constantinescu Petru.
ST1 csoport: 1. Radu Pompei Andrei, 2. Munteanu Alexandru, 3. Gobel Eduard (BMW M3).
ST2 csoport: 1. Elekes Róbert László.
Junior 1.: 1. Scîrlet Sebastian, 2. Domokos Sándor, 3. Cazacu Alexandru (Skoda Fabia).
Junior 2.: 1. Fazakas Erik, 2. Tarta David, 3. Kiss Szilárd.

Kopacz Gyula

Akár ez is tetszhet

Hozzászólások lezárva, de 1 | trackbacks és Pingbacks vannak nyitva.

Ez a weboldal Cookiekat használ a felhasználói élmény javítása érdekében Elfogadom Részletek