Megyei focikörkép

A 3. forduló mérkőzéseit rendezték a hétvégén a megyei labdarúgó 4. ligában, illetve az Udvarhely és a Csík körzeti bajnokságban is. A megyei bajnokságban csak a székelykeresztúriak százszázalékosak, a gyergyótölgyesiek pedig még lőtt gól és pont nélkül vannak.A 3. forduló mérkőzéseit rendezték a hétvégén a megyei labdarúgó 4. ligában, illetve az Udvarhely és a Csík körzeti bajnokságban is. A megyei bajnokságban csak a székelykeresztúriak százszázalékosak, a gyergyótölgyesiek pedig még lőtt gól és pont nélkül vannak.

Megyei foci
Maroshévízi Pro Maros – Homo­ród­almási Homoród 5–0 (1–0) /Sil­viu Tararache (10., 55.), Răzvan Stan (48., 81.), Újlaki Alex (83.)/; Gyer­gyótölgyes – Székelykeresztúri E­gye­sülés 0–6 (0–1) /Bokor Zoltán (20.), Gagyi Ervin (55., 85.), Vékás Bar­na (58., 87.), Báró István (75.)/; Gyergyószentmiklósi VSK – Szé­kely­udvarhelyi Roseal 3–1 (1–1) /Andrei Țepeș (9.), Fodor Tamás (47.), Berecz Norbert (76.), illetve Barta Miklós (5.)/; Balánbányai Bá­nyász – Gyergyószárhegyi Bástya 3–0 (1–0) /Andrei Munteanu (26., 50.), Bíró Attila (88.)/.

1. Egyesülés 3 3 0 0 21–1 9
2. Pro Maros 3 2 1 0 15–6 7
3. Bányász 3 2 1 0 12–4 7
4. VSK Gyergyó 3 2 0 1 10–9 6
5. Homoród 3 1 0 2 4–11 3
6. Bástya 3 0 1 2 5–12 1
7. Roseal 3 0 1 2 4–14 1
8. Tölgyes 3 0 0 3 0–14 0

Udvarhely körzeti
A csoport: Betfalva – Székely­ud­varhelyi Sporting 1–3, Fiatfalva – A­gyagfalva 4–3, Lövéte – Farkaslaka 2–3, Felsőboldogfalva – Székelyvar­ság 2–6, Szentlélek – Zetelaka I. 1–6, Malomfalva – Szentegyháza 2–6, Nagygalambfalva – Szent­áb­ra­hám 1–1. A 2. fordulóból: Zetelaka – Felső­bol­dogfalva 4–0.

1. Szentegyháza 3 3 0 0 16–4 9
2. Farkaslaka 3 3 0 0 13–2 9
3. Lövéte 3 2 0 1 9–4 6
4. Zetelaka I. 3 2 0 1 11–6 6
5. Malomfalva 3 2 0 1 9–7 6
6. Fiatfalva 3 2 0 1 8–8 6
7. Szentábrahám 3 1 1 1 5–3 4
8. Sporting 3 1 1 1 7–8 4
9. Nagygalambfalva I. 3 1 1 1 5–7 4
10. Varság 3 1 0 2 7–8 3
11. Betfalva 3 1 0 2 6–11 3
12. Agyagfalva 3 0 1 2 8–12 1
13. Felsőboldogfalva 3 0 0 3 4–14 0
14. Szentlélek 3 0 0 3 1–15 0

B csoport: Kápolnás – Bögöz 3–2, Székelyderzs – Alsóboldogfalva 9–2, Parajd SE – Farcád 1–1, Ko­ron­di Ifjúság – Gagy 4–0, Bogárfalva – Siménfalva 4–4, Csekefalva – Hodgya 4–4. A Zetelaka II. – Nagy­ga­lambfalva II. találkozót szeptember 20-án játsszák. Az 1. fordulóból: Nagy­galambfalva II. – Bögöz 3–3.
1. Korondi Ifj. 3 3 0 0 11–4 9
2. Kápolnás 2 2 0 0 7–3 6
3. Bogárfalva 3 1 2 0 12–10 5
4. Farcád 3 1 2 0 3–2 5
5. Székelyderzs 3 1 1 1 9–3 4
6. Siménfalva 3 1 1 1 12–7 4
7. Zetelaka II. 2 1 1 0 5–1 4
8. Parajd SE 3 1 1 1 3–7 4
9. Csekefalva 3 0 3 0 11–11 3
10. Bögöz 3 0 2 1 7–8 2
11. Nagygalambfalva II. 1 0 1 0 3–3 1
12. Hodgya 3 0 1 2 7–11 1
13. Gagy 3 0 1 2 0–6 1
14. Alsóboldogfalva 3 0 0 3 3–17 0

C csoport: Parajd SK – Alsó­só­falva 5–0, Szentpéter – Kányád 3–2, Kissolymos – Zeteváralja 2–3, Szent­márton – Oklánd 4–1, Betfalvi If­júság – Szentpál 1–4.

1. Szentmárton 3 3 0 0 15–4 9
2. Parajd SK 3 3 0 0 12–1 9
3. Szentpéter 3 2 0 1 11–5 6
4. Szentpál 3 1 1 1 5–6 4
5. Kissolymos 3 1 0 2 13–10 3
6. Zeteváralja 2 1 0 1 5–6 3
7. Kányád 3 1 0 2 9–15 3
8. Alsósófalva 3 1 0 2 4–13 3
9. Kobátfalva 2 0 2 0 2–2 2
10. Oklánd 2 0 1 1 2–5 1
11. Betfalvi Ifj. 3 0 0 3 2–13 0

Csík körzeti
Tusnádi Piliske – Csík­szent­mi­há­lyi Törekvés 2–2, Csíkszépvízi MÜ – Csíkszentsimoni Szefite 0–5, Madéfalva – Gyimesbükk/Gyimesközéplok 2–0, Csíkkozmási Ko­misz – Csíkszentgyörgyi Fiság 2–0, Vaslábi Maros – Tus­nádfürdői SE 3–1, Csík­szentmártoni Alcsík – Csík­szent­domokosi Garados 2–1, Csíkcsicsói Ezüstfenyő – Csík­szentkirályi Borsáros.
A 15. fordulóból előrehozott mérkőzések: Szefite – Törekvés 3–1, Gyi­mes­bükk/Gyimesközéplok – Tat­rosforrás 2–4.

1. Csíkszentsimon 4 3 0 1 14–6 9
2. Csíkkozmás 3 3 0 0 9–3 9
3. Gyimesfelsőlok 3 2 0 1 11–8 6
4. Madéfalva 2 2 0 0 5–2 6
5. Csíkcsicsó 2 1 1 0 5–0 4
6. Csíkszentmárton 3 1 1 1 5–5 4
7. Csíkszentmihály 3 1 1 1 6–7 4
8. Tusnád 3 1 1 1 6–8 4
9. Vasláb 3 1 1 1 5–7 4
10. Csíkszentkirály 3 1 1 1 6–10 4
11. Szentdomokos 3 1 0 2 6–4 3
12. Gyimesbükk 4 1 0 3 11–13 3
13. Csíkszentgyörgy 3 0 1 2 4–7 1
14. Csíkszépvíz 3 0 1 2 5–13 1
15. Tusnádfürdő 2 0 0 2 3–8 0