Közel százan versenyeztek

Harmadik alkalommal rendezte meg a Swim to Perfection Csíkszeredában a gyermeknapi úszóversenyt a Csíki Csobbanóban. Közel száz gyermek nevezett, akik négy kategóriában versenyeztek.

Jól szerepeltek a Swim to Perfection úszói a hétvégi gyermektornán Fotó: Archív

Jól szerepeltek a Swim to Perfection úszói a hétvégi gyermektornán Fotó: Archív

Sikeres gyermeknapi úszóversenyt tudhat a háta mögött a Swim to Perfection úszóklub, amelyet harmadik alkalommal szerveztek meg a Csíki Csobbanóban az 1999–2008-as korosztályok számára. A versenyre 85, 5–16 év közötti fiatal jelentkezett, akik 8 korcsoportban, 34 egyéni kategóriában, 4 váltóban álltak rajthoz. Minden tanuló emléklapot, valamint ajándékcsomagot kapott, a kategóriák első három helyezettjei oklevelekkel és érmekkel is gazdagodtak.

Mellúszás
1999–2001-es korosztály, 100 m: fiúk: 1. Füzi Zoltán, 2. Csató Roland, 3. Adorján Előd; lányok: Ráduly Noémi Anna.

Hátúszás
2008-as korosztály, 50 m: fiúk: 1. Farkas Dániel, 2. Antal Soma, 3. Bodor Ádám; lányok: 1. Kiss Virág Orsolya, 2. Varga Petra, 3. Elekes Gréta.
2007-es korosztály, 50 m: fiúk: 1. Varga Bence, 2. Mészáros Hunor, 3. Bodor Mátyás; lányok: 1. Imre-Kedves Réka, 2. Körössy Judit és Galaczi Fanni, 3. Stirbu Evelin.
2006-os korosztály, 100 m: fiúk: 1. Barut Radu Andrei, 2. Mihalache Eric; lányok: 1. Popa Nadia Teodora, 2. Popa Cosmina Elena, 3. Filip Melinda.
2005-ös korosztály, 100 m: fiúk: 1. Körössy Máté, 2. Csedő Áron, 3. Bajkó Zoltán; lányok: 1. Imre-Kedves Orsolya, 2. Fazakas Anna, 3. Incze Dorka.
2004-es korosztály, 100 m: fiúk: 1. Demeter Örs, 2. Lázár Előd, 3. Barut Vlad Stefan; lányok: 1. Vitos Anikó, 2. Gliga Almira Viktória, 3. Gál Eszter.
2003-as korosztály, 100 m: fiúk: 1. Varga Dávid; lányok: 1. Jánossy Krisztina, 2. Stoica Andrea, 3. Bobota-László Dóra.
2002-es korosztály, 100 m: fiúk: 1. Szabó Szilárd, 2. Péter Bálint.

Gyorsúszás
1999–2001-es korosztály, 100 m: fiúk: 1. Csató Roland, 2. Füzi Zalán, 3. Adorján Előd.
2008-as korosztály, 50 m: fiúk: 1. Farkas Dániel, 2. Benedek Boldizsár, 3. Imre-Kedves Márton; lányok: 1. Kiss Virág Orsolya, 2. Elekes Gréta.
2007-es korosztály, 100 m: fiúk: 1. Varga Bence, 2. Kiss Balázs, 3. Jánossy István; lányok: 1. Imre-Kedves Réka, 2. Galaczi Fanni.
2006-os korosztály, 100 m: fiúk: 1. Barut Radu Andrei; lányok: 1. Popa Cosmina Elena, 2. Oláh Denisa Teodora, 3. Veress Vanda.
2005-ös korosztály, 100 m: fiúk: 1. Körössy Máté, 2. Voinea Alexandru, 3. Bajkó Zalán; lányok: 1. Imre-Kedves Orsolya, 2. Fazakas Anna, 3. Horváth Anita.
2004-es korosztály, 100 m: fiúk: 1. Demeter Örs, 2. Lázár Előd, 3. Urkon Péter Viktor; lányok: 1. Vitos Anikó, 2. Gliga Almira Viktória, 3. Pintea Andreea.
2003-as korosztály, 100 m: fiúk: 1. Varga Dávid, 2. Vieru Mihai-Valerian; lányok: 1. Jánossy Krisztina, 2. Stoica Andrea, 3. Mihalache Alexia.
2002-es korosztály, 100 m: 1. Péter Bálint, 2. Szabó Szilárd.

Váltók
2007–2008-as vegyes váltó, 4 x 25 m: 1. Swim to Perfection (Varga Bence, Jánossy István, Galaczi Fanni, Imre-Kedves Réka).
2006–2005-ös vegyes váltó, 4 x 25 m: 1. Swim to Perfection (Imre Kedves Orsolya, Fazakas Anna, Csedő Áron, Bajkó Zalán), 2. Musubi C (Szentes Zsolt, Darvas Patrik, Voinea Alexandru, Horváth Anita), 3. Star Swimmer (Adorján Tamás, Gegő Krisztián, Péter Szabolcs, Gábor Blanka).
2004–2003-as korosztály, vegyes váltó, 4 x 25 m: 1. Swim to Perfection B (Stoica Andrea, Veress Vanda, Csató Blanka, Kató Kincső), 2. Swim to Perfection A (Keresztes Hanna, Gliga Almira Viktória, Antal Áron Attila, Pál Hedvig), 3. Pary Arcok (Barut Vlad, Pintea Andreea, Ambrus Tamás, Incze Dorka).
2002–1999-es korosztály, vegyes váltó, 4 x 25 m: 1. Swim to Perfection (Csató Roland, Varga Dávid, Lázár Előd, Jánossy Krisztina), 2. Stár Swimmers (Füzi Zalán, Adorján Előd, Demeter Zsolt, Vitos Anikó), 3. Musubi (Szabó Szilárd, Ráduly Noémi, Muntean Razvan, Péter Bálint).